Kompresní prádlo Skins

Trika a kalhoty věhlasné australské značky Skins vynikají systémem stupňované komprese, která přivádí více kyslíku do namáhaných svalů. Díky tomu jejich uživatelé, profesionální i amatérští sportovci, dosahují vyšších výkonů a následně se rychleji zotavují.

Oděvy Skins je možné nosit kdykoliv a kdekoliv, jako vrchní nebo spodní vrstvu. To, zda si pod ně vzít ještě další prádlo, je na rozhodnutí každého uživatele.

Jak přesně oděvy Skins pomáhají svalům?

Svaly se běžně při sportu vibracemi rychle unaví. Oděvy Skins jsou navrženy tak, že je cíleně drží na místě. Tím omezují zbytečné vibrace a zlepšují celkový výkon. Poskytují takzvanou dynamickou kompresi, která je oproti běžné statické mnohem přínosnější. 

Také unikátní podpůrné švy produktů Skins mají velký podíl na zvýšení vytrvalosti sportovců. Nošení tohoto funkčního sportovního oblečení je i prevencí proti zraněním, případně zmírňuje jejich následky a urychluje regeneraci. 

Nosí ho sportovci všech kontinentů, celé týmy i jejich lékaři. Slavný hráč kriketu Brett Lee říká: „Bez Skins už ani nevycházím ze šaten.“