Jak vám pomůže nošení kompresního prádla

Kompresní prádlo má prokazatelné léčebné účinky. Používejte jej i vy a využijte benefitů revolučního prádla na sport i běžné nošení.

Ve zkratce. Kompresní prádlo zrychluje odtok žilní krve, zabraňuje hromadění tekutin v cévách a pomáhá tím transportu tuků a odsunu metaboliků z podkoží. Kompresní prádlo se díky těmto účinkům používá k prevenci a léčbě otoků, gynoidní obezity či celulitidy.

Aktivace žil a lymfatického systému

Komprese pozitivně působí na celý krevní systém. Díky permanentnímu tlaku se aktivuje krevní řečiště, krev proudí rychleji a cévní stěny jsou pružnější. 

Formování postavy

Kompresní prádlo působí pozitivně na problémové partie těla, z nichž pomáhá odvádět tuk. Nefunguje to samozřejmě samo o sobě, ale je třeba pravidelně cvičit. Kompresní spodní prádlo však činí cvičení efektivnějším.

Prádlem proti celulitidě

Strašákem žen je kůže poškozená celulitidou. Ta je do jisté míry daná geneticky, pravidelným cvičením a nošením aktivního prádla však můžete viditelné projevy celulitidy omezit.

A taky proti křečovým žílám

Proti dalšímu zdravotnímu problému, který navíc vypadá nehezky, jsou určeny kompresní ponožky a podkolenky. Ty zlepšují krevní oběh a neustálým tlakem zabraňují vzniku křečových žil. Punčochy jsou také určeny pro ženy které trpí únavou a otékáním nohou a jsou prevencí například při cestách letadlem.

Estetické účinky na kůži

Boj proti celulitidě a křečovým žilám se netýká zdaleka všech žen a mužů. Dalším efektem kompresního prádla je krásně vyhlazená pokožka. Tu získáte díky kompresnímu prádlu i ve vyšším věku. 

Rozsah použití kompresního prádla je velký, pokud ho budete nosit při sportu, děláte mnoho dobrého i pro své zdraví.