Problematické partie ženského těla. Bojujte s nimi s kompresním prádlem!

Boky, stehna, bříško a další partie ženského těla, které dokáží přitáhnout nechtěnou pozornost. Naštěstí je tu cvičení a kompresní prádlo.

Pravidelným a cíleným cvičením můžete krásně postavu zformovat. Ale je tu něco, co vám pomůže, milé dámy. Kompresní prádlo! Jinak také nazývané zeštíhlující prádlo, nebo kompresní oblečení. Opravdu funguje. Jen je třeba správně vybrat a nosit jej na cvičení i mimo něj.

Ženám kompresní prádlo pomáhá při tvarování postavy, hubnutí a odstraňování celulitidy. 

Jak funguje kompresní prádlo?

Princip je jasný. Kompresní prádlo stahuje svaly a kůži a tím dochází k vyššímu prokysličení. Tlakem na vybrané partie těla se do nich dostává více kyslíku, takže prádlo využijí i lidé, kteří mají sedavé zaměstnání a trpí na otoky nohou, nebo křečové žíly.

Hlavně je však kompresní oblečení určeno pro sport. Kromě vyššího okysličení a vyšší výkonnosti dochází při kompresi také k uvolňování kyseliny mléčné a toxinů, což má za výsledek rychlejší regeneraci.

A proč ho milují zejména ženy? Stahovací prádlo napomáhá a to dosti výrazně k odvodu tuků z problémových partií. A potvrzené jsou i pozitivní účinky v boji proti celulitidě.  

Jen na okraj. Kompresní prádlo nosí i muži a nemohou si ho vynachválit. Zvyšuje totiž svalovou výkonnost. 

Tip na unisex kompresní kalhoty Newline Base

Ženám i mužům můžeme doporučit krátké elastické kalhoty z kolekce sportovního oblečení NEWLINE, které mají řadu užitečných vlastností a funkcí. Základem je kompresní působení na svaly stehen, které zvyšuje okysličení krve a působí pozitivně na lymfatický systém celého těla. Díky kompresi se také zrychluje regenerace po sportovním výkonu. Kompresní kalhoty Newline vynikají také komfortem při cvičení díky odvodu potu přes větrací otvory. Extrémní elasticita také významně zpevňuje tělo. Pro ještě vyšší kompresi doporučujeme jeden z výrobků řady Compression. 

Tyto kalhoty koupíte za cca 700 korun, v provedení Compression s asi o 25 procent vyššími kompresními účinky vyjdou na přibližně dvojnásobnou cenu.