Jak vám pomohou kompresní návleky?

Mezi oblíbené kompresní oblečení patří i návleky na nohy, nebo kompresní rukávky. Univerzální i speciální pro náročné sportovní výkony.

Není na škodu si zopakovat pozitivní účinky kompresního oblečení na lidský organismus:

  • podporuje krevní oběh a tím zkracuje regeneraci - za vším hledejme odvod kyseliny mléčné a toxinů z těla
  • tělo se rychleji dostane do kondice
  • zvyšuje účinek cvičení
  • při prevenci a léčbě celulitidy
  • při léčbě otoků
  •  zabraňuje usazování tukových buněk 

A jak pomáhají konkrétně kompresní návleky? 

Jsou vhodné pro všechny sportovní aktivity a zdraví velmi prospěšné! Jsou tkané speciální metodou pro dosažení co nejlepší funkčnosti. Návleky lýtkových svalů jsou rovněž výbornou prevencí proti zraněním, nataženým svalům, které jsou při sportu velmi namáhané. Návleky poskytují cílenou kompresi a tím zvyšují prevenci svalových zranění.

Určitou variantou kompresních návleků lýtkových svalů jsou kompresní rukávy, které jsou další ochrannou vrstvou vašich rukou. Náš tip: Nechte si je na rukou i po skončení námahy a zlepšete tak jejich regeneraci. Kompresní rukávy mají cíleně umístěné švy, které fungují jako “opěrné body” a zajišťují tak omezení vibrací svalů, což znamená menší potréninkovou únavu svalů.

Kompresní návleky i pro nejnáročnější sporty

Váš sportovní výkon výrazně zlepší univerzální kompresní návleky od Skins. Tyto návleky jsou tkané speciální metodou warp knit (osnovní pletení) ze složených vláken té nejvyšší kvality, čímž je dosaženo jejich maximální funkčnosti. Vysoká komprese zlepší činnost vašeho krevního oběhu a dodá více kyslíku do vašich namáhaných svalů. Pozitivně působí i při regeneraci po tréninku, kdy snižuje bolest svalů a zkracuje dobu odpočinku. 

Univerzální kompresní návleky MX SKINS A400 jedinečným způsobem obepínají svaly a poskytují podporu klíčovým svalovým skupinám, čímž omezují zbytečné svalové tření a to znamená menší poškození měkkých tkání a snížení svalové únavy.