Kompresní oblečení Skins

Kompresní oblečení, prádlo a doplňky jsou velmi dobrým pomocníkem každého sportovce. Co nabízí známá značka Skins?

Skins není jen známý britský televizní seriál, ale i skvělá značka kompresního funkčního oblečení, kterou nosí i známí sportovci, např. mistr světa v rychlostní kanoistice Martin Fuksa, sedmibojařka Eliška Klučinová, přední český tenista Jiří Veselý, nebo talentovaný hokejista Pavel Zacha.

Kompresní oblečení Skins je oblíbené i mezi fotbalisty, značka je výhradním dodavatelem anglického fotbalového klubu Stoke City  a řady dalších.

Skins pro muže i ženy

Značka Skins nabízí oblečení pro muže i ženy a to komplexní sortiment kompresního oblečení, které podpoří regeneraci svalů po sportovním výkonu i efektivitu během sportování.

Základem jsou kompresní kalhoty, podkolenky, nebo lýtkové návleky, které podporují funkčnost dolních končetin. 

Zde je popis přímo od výrobce, tyto účinky potvrzují i sportovci v recenzích:

Buďte rychlejší, výkonnější, vydržte déle - ať už se věnujete jakémukoli sportu. Kalhoty SKINS A400 přirozeně nakopnou vaše výkony. Dynamicky stupňovaná komprese zlepší činnost vašeho krevního oběhu a dodá více kyslíku do vašich svalů. Díky technologii 400 fit a dynamicky stupňované kompresi pocítíte vylepšení vašeho výkonu i snížení potréninkových bolestí svalů.

Oblečení Skins je určené pro jakýkoliv intenzivní sport, speciální výbavu dodává pro atletiku, triatlon, nebo cyklistiku. 

Pánské dlouhé kompresní kalhoty Skins A400

Dnes tu máme tip pro muže, kteří chtějí sportovat opravdu efektivně a komfortně. Tyto kalhoty podpoří vaše sportovní výkony, ať už děláte jakýkoliv sport. Komprese zlepší činnost vašeho krevního oběhu a dodá více kyslíku do vašich svalů. A jaký je výsledek? Zvýšení výkonu i snížení bolestivosti svalů po tréninku. "Může" za to tkanina Memory MX, díky níž eliminujete hrozbu zranění na minimum.